Andělé Ája


Kontakty

Alena Fedorová

+420 775 178 802

Alena.Fedorova@seznam.czKde se potkáme

12. 9. - 14. 9.

Výstava DŮM, VYTÁPĚNÍ A ENERGETICKÉ ÚSPORY!

ČEZ Arena - Sukova třída 1735, Pardubice 530 02

menu

Andělé jsou bytosti lásky a světla. Neodsuzují a vidí v nás tlukoucí srdce a nekonečné Božství. Vězte, že ať jste udělali nesčetné množství chyb, andělé vás nikdy neopustí, neboť milují bezpodmínečně. Pomáhají nám v každodenních záležitostech, je však nutné je o pomoc poprosit. Respektují totiž naši svobodnou vůli a neudělají nic co sami nechceme a o co nepožádáme. Nemyslete si, že anděly obtěžujete, protože to není pravda. Andělé pomohou s láskou a rádi. Nemusíte prosit nahlas, stačí je jen v duchu oslovit a říct, co vás trápí nebo co byste si přáli. I když se to třeba zpočátku nezdá, všechny prosby jsou vždy vyslyšeny. Udělají ale pro vás to, co je pro vás v danou chvíli nejlepší v souladu s vaší duší. Takže splnění prosby nemusí nutně znamenat přesně to, o co jste je žádali, pokud si to vaše duše přeje „trochu jinak“.

Andělé z hlíny

Andělé Ajá

Andělé jsou vyráběni z hlíny ručně od začátku až do konce. Vyrábějí je umělečtí sochaři a jejich výrobou se zabývají již řadu let. Spolu s dlouholetou tradicí a řadou ocenění jsou andílci nejen kvalitní produkt, ale úžasný dekorativní prvek jak do domu tak i na ven.Andělé ze sádry

Andělé Ajá

Sádroví andílci jsou vyráběni za pomocí forem, jsou ručně malováni a zdobeni. hlavně to jsou andílci s duší, pro ochranu, energii, přátelství, splněná přání a pro potěšení (více ve významu barev).

Andělé Ája